Блиц Новини

Кадри видео Нова ТВ

Много амбицирана група се събра тази седмица да готви пред камерите на „Черешката на тортата“. След професионалното представяне на Мартин, който бе един от участниците в Hell’s Kitchen на наскоро приключилия сезон, на котлоните застана Мирослав Петков, познат в музикалните срещи като DJ Mascota.

Миро поднесе салата със спанак, моркови, ядки и печена чушка, последвани от няколко разядки. Като второ предястие той предложи на гостите агнешки кюфтенца, а за основно свински джолан. За Славена Вътова, която не консумира месо и млечни продукти, домакинът приготвя кюфтенца от леща. Десертът е с класически социалистически привкус – орехов пай с карамел и сладолед. С вещината с която приготви вечерята и отношението към присъстващите DJ Mascota спечели зрителите.

Страхотно представяне на Миро DJ MASKOTA най-добрия от миналите до сега участници, поздравления, отношение към гостите, към храната всичко беше на ниво!

Чудесно се представи! Поздравления! Личи си, че направи всичко от сърце, без да се лигави, без да приказва много и без да се прави на такъв, какъвто не е!

Адмирации! Прекрасен млад мъж! Уравновесен! Приятен събеседник! Уважителен!

Много ми хареса. Уютно, хубава атмосфера създаде и предразположи гостите към разговори. Изглежда уверен в готвенето и мисля, че всичко е много вкусно .

Поведението на Мартин подразни много от тях, самочувствие на специалист демонстрираше през цялото време и особено с опита си да ощети останалите участници.

Мартинчо може да спечели плакета, но има презрението на зрителите.
С поведението и държанието си печели само „негативи“. Жалко за другите.

😁 Предлагам Мартин като професионален готвач да бъде изключен от надпреварата. Изобщо не е най-добър, но с дребнавостта си и голямото си его няма да позволи друг да вземе първото място.
Поздравления за Миро и приятелката му , страхотно меню спретнаха

Мартин ми прави лошо впечатление.Всезнайко.Какво като е професионален готвач.Тук трябва да имаш и отношение към гостите.За си естествен и за сега Миро е по и най добър.

Леле този Мартин , само критикува мисли се за най – добрият , падаш много в хората очите така .

Мартинчо от злоба му даде 9 точки, тъй като го вижда като конкурент за спечелването на плакета, тази седмица!!!

Шеф Манчев може би трябва да даде плакета на Миро, той си го заслужава, а не на Мартин който е много хитър и дава по 9точки, така ще е и на другите, за да е само той с 40т.

Дано шеф Манчев разбере играта на Мартин да дава винаги под 40 точки за да е първи. Държи се като специалист а е въздух под налягане

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …