Мариана Попова: Изтрих гневния си пост, в България всичко е свободия
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
„Изтрих гневния си пост, защото социалните мрежи са се превърнали в място, в което хората изливат гнева си, без да се опитват да разсъждават”. Това заяви в ефира на NOVA известната певица Мариана Попова ден след като написа гневен пост заради неспазването на COVID мерките в страната.
Тя добавя, че още от началото на пандемията е изключително активна по темата.
„В България всичко е една свободия. Никой не спазва мерките и сме изключително безотговорни”, добавя певицата.
„Справяме се на този етап и се надяваме, че ще оцелеем“, казва за състоянието си Попова.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари