Луна: Кандидатирам се за президент. Хората ме искат. Ще донеса промяната
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил инстаграм
Преди няколко дни Луна отбеляза 50-годишен юбилей. Тя смята, че няма никаква промяна в управление на страната вече повече от 30 години.
„Промяната няма да дойде сега, а с мен наесен, когато се кандидатирам за президентските избори!
Затова не гласувах вчера. Mисля, че няма да има промяна след тези избори.“
Това каза пред „България Днес“ певицата Луна. Изпълнителката на „Тук-там“ е прекарала изборния ден с инициативния си комитет.
„Обсъждахме бъдещето. Имам много млади хора около себе си. Подготвяме се. В неделя се събрахме с чисти помисли и поведение, мислейки сериозно за началото на някаква промяна, защото тя ще отнеме много време, енергия, а вече имаме и спънки. Но не се страхуваме, а действаме смело“, каза още певицата.
„Хората ме искат. Няма къде да ходя. Президентстките избори предстоят, после ще опитам за премиер и така ще циркулирам между двете институции, за да помагам на българския народ, който с всеки изминал ден ме тласка да предприема тези ходове в живота си. Години наред бягам от политиката и се забавлявах досега, но се захващаме по същество“, откровена е Луна.

Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкционираният за корупция по Магнитски да ги уведоми дали ще ги бъде
„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Синоптикът Петър Янков: Идва чувствително застудяване
Древна болест надига глава
Епохална караница между Ваня Григорова и Ники Василев при Карбовски
30 литра ракия годишно са крайно недостатъчни според хората

Няма коментари