Лудогорец с поредно ново попълнение
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео Гонг
Лудогорец представи поредното ново попълнение на тима – Шакил Пинас. Защитникът с нидерландски паспорт подписа договор с „орлите“ преди два дни.
„Всичко започна преди около година и половина, когато Лудогорец искаше да ме купи и излязоха с оферта, но тогава бе трудно. После контрактът ми с предишния ми клуб изтече, а агентът ми отново получи обаждане от клуба. Разбрахме се след точно една среща. Знам, че Лудогорец е много голям клуб, който е шампион в 10 поредни години, играе редовно в Европа. Затова искам да успея да постигна тези успехи и един ден да кажа, че съм шампион на България, както и да играя в европейските клубни турнири“, заяви Пинас, цитиран от Гонг.
„Говорих няколко пъти със Серджио Падт и Елвис Ману. Познавам и Мисиджан и Лукоки, но не съм говорил с тях, защото исках първо всичко да бъде официално, преди да водя разговори.“

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Древна болест надига глава
Епохална караница между Ваня Григорова и Ники Василев при Карбовски
30 литра ракия годишно са крайно недостатъчни според хората
Хората питат: Страх или срам бяха причините Борисов да не отиде на консултации
Ядосаха Бойко Борисов с въпроси за боклука в София

Няма коментари