Ловецът на бежанци Динко търси работници за бизнеса си в САЩ
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Бизнесменът и ловец на бежанци Динко Вълев отваря автоморга в Америка.
Той е собственик на най-големия обект за стари товарни автомобили у нас, а според запознати неговата пътна помощ извършва услуги и в съседни балкански държави.
Вълев е планирал да отвори автоморга в Америка, като предлага заплата от 1000 долара на седмица. Заплащането е много добро, тъй като средната заплата в страната е около 3200 долара.
Плановете на Динко са да отвори нов клон на бизнеса си край езерото Мичиган в щата Илинойс, тъй като именно там имало най-много българи, които могат да се възползват от услугите му.
За пожара Динко Вълев мисли, че огънят е избухнал заради хвърлена цигара от клиент, пише „България днес„.
Самият Вълев сподели в мрежата, че е чул какви ли не коментари по темата – от това, че е горил стари гуми, до това, че някой нарочно му е ударил бизнеса заради завист.

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите
Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Митко и Мая се разделиха след „Смени жената“

Няма коментари