Коментари на: Кубрат Пулев: Ако протестите са реални, аз ги подкрепям. Хората отиват с децата си, учат ги да са будни https://vihrogon.bg/kubrat-pulev-ako-protestite-sa-realni-az-gi-podkrepjam-horata-otivat-s-decata-si-uchat-gi-da-sa-budni/ Сайтът на свободния дух Mon, 19 Oct 2020 09:27:13 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Бонев https://vihrogon.bg/kubrat-pulev-ako-protestite-sa-realni-az-gi-podkrepjam-horata-otivat-s-decata-si-uchat-gi-da-sa-budni/#comment-21063 Mon, 19 Oct 2020 09:27:13 +0000 https://vihrogon.bg/?p=85961#comment-21063 Моят коментар е че многото приказки не водят до добър край. Айде първо да победиш , и тогава приказвай.

]]>