Критиците в САЩ поставиха Мария Бакалова пред Глен Клоуз и Оливия Колман, Орландо Блум обяви наградата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

кадър Primitive Wild Life
Мария Бакалова спечели наградата „Изборът на критиците“ за най-добра актриса в поддържаща роля за филма „Борат 2“, съобщиха „Холивуд рипортър“ и „Билборд“. В лентата българката играе ролята на Тутар – дъщерята на Борат.
Орландо Блум обяви наградата на Бакалова, която спечели в конкуренцията на Елън Бърстин („Да намериш отново себе си“), Глен Клоуз („Елегия Хилбили“), Оливия Колман („Бащата“), Аманда Сайфред („Манк“), Юн Ю-джун („Минари“), предаде БТА.
В речта си Бакалова говори на английски, но не пропусна да каже на родния си език: „Мамо, тате, обичам ви безкрайно много„. Тя не пропусна да благодари и на Саша Барон Коен за възможността.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари