Костадин Ангелов: До ден-два София ще светне в червено
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео БНТ
Предупредителен пост за нарастването на болни от Ковид написа в профила си в социалната мрежа бившият здравен министър Костадин Ангелов.
„Новините са лоши. Почти 1900 нови случая на COVID-19… До ден-два София ще светне в червено. До края на седмицата и цяла България. Времето на популизма изтича. Трябват ни смелост, решителност, хладнокръвие и откритост. Спрете да мислите за политически рейтинг и имидж!“.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари