Контролата Лудогорец – Зенит пропада заради Ковид-19
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка ludogorets.com
Лудогорец ще играе срещу БАТЕ (Борисов) в последната си контрола на лагера в Белек. По програма двубоят на 4 февруари трябваше да е срещу Зенит, но поради проблеми в руския тим, свързани с COVID-19, се налага промяната. Зенит въобще няма да пристигне в Турция, а ще остане в Обединени арабски емирства до края на подготовката, четем на официалната страница на Лудогорец.
Мачът Лудогорец – БАТЕ на 4 февруари е с начален час 17,00 ч. местно време (16,00 ч. българско) и ще се играе на терена на хотел “Корнелия Даймънд”.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари