Коментари на: Коментар на чуждите медии: Демонтират Борисов https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/ Сайтът на свободния дух Tue, 08 Jun 2021 10:21:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24261 Tue, 08 Jun 2021 10:21:45 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24261 В отговор на Анонимен.

Колко сте смешна и жалка!!!

]]>
От: Гери калоферова https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24246 Mon, 07 Jun 2021 07:10:04 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24246 В отговор на Анонимен.

Долу Боко

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24242 Mon, 07 Jun 2021 02:00:48 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24242 В отговор на Анонимен.

Че какво ти е виновен Б.Б.,ако говориш за него,какво ти е откраднал,че ти не си бил осигуряван е виновен друг.Но такива като теб объркани хора има много!

]]>
От: Петя Матеева https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24232 Sun, 06 Jun 2021 18:37:32 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24232 В отговор на Анонимен.

Да, тези ги интересуват парите, а Борисов изобщо не го интересуват. Ама той само „на пользу роду“ работеше. За тези, които идват, само предполагате какво искат. А за Борисов и компания вече за никого не са тайна игричките и кражбите им. И на слепите им е ясно, че сме най-бедната държава в Европейския съюз. Ето това направиха Борисов и неговата партия. Не симпатизирам на никоя партия, за мен най-добре е правителство от специалисти.

]]>
От: Веселин https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24230 Sun, 06 Jun 2021 17:15:34 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24230 В отговор на Анонимен.

Много вярно и правилно сте го описали.Много истина има в думите ви!

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24229 Sun, 06 Jun 2021 16:55:37 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24229 Мразя Боико за мен е предател погуби и
УнищожиВСИЧКО
Б Ъ Л Г А Р С К О
И РОДНО

]]>
От: Неизвестен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24227 Sun, 06 Jun 2021 14:19:08 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24227 В отговор на Йорданка Василева Йотова.

Знаете ли в какво състояние са прословутите магистрали и колко време отнема преминаването през тунелите-пробвайте!!!

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24226 Sun, 06 Jun 2021 14:16:13 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24226 Знаете ли прословутите магистрали в какво състояние са? Опитайте да тръгнете към тунелите и вижте задръстванията поради вечен ремонт!

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24225 Sun, 06 Jun 2021 14:12:36 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24225 В отговор на Йорданка Василева Йотова.

Г-жо Йотова, на вас може да ви е добре при боко но аз живея с 260 лв на месец с 38 год трудов стаж Той е крадец българо убиец! Крадец долен и мръсен! Долу боко! Тита

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24224 Sun, 06 Jun 2021 14:07:50 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24224 В отговор на Йорданка Василева Йотова.

Защо не отидете на психиатър, ще ви е от полза

]]>
От: Stoianka Nedelcheva https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24223 Sun, 06 Jun 2021 13:54:54 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24223 В отговор на Йорданка Василева Йотова.

Браво, Госпожо! Тези, които пишат срещу Борисов се стремят към властта и парите! Тях не ги интересуват нито България, нито българските граждани! В България винаги са мразени добрите и успелите управляващи, защото злобата, завистта, алчността и амбициите за завзели душите на много български политици! От 2009 година, минавайки през три избора и през период на две служебни правителства, ГЕРБ преведоха България и от разграбената българска държава успяха да я изведат на картата на Европа, но злобарите не се умориха и непрекъснато слагаха пръти в колелетата й, докато под ръководството на Президента Радев и още някои ,жадни за власт, не започнаха протестите, платени от избягалия от българската прокуратура, укрил в Дубай, Васил Божков,напиращ за имунитет и власт!
Тежко на България и гражданите й, ако я управлява Румен Радев, ИТН- Слави Трифонов / Шоумена/, БСП-Корнелия Нинова и Мая Манолова и други като тях. Знаем ги,защото сме им сърбали попарата им.

]]>
От: Йорданка Василева Йотова https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24217 Sun, 06 Jun 2021 11:20:14 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24217 В отговор на Анонимен.

Не вярвам на написаното за Борисов,нека всеки които пише против Борисов,да види България каква беше,когато дойде на власт.Да погледне каква стана докато той беше на власт.Това е страшно за България,ако дойдат на власт,тези които пишат против него.Боже спаси България,спаси хората.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/komentar-na-chuzhdite-medii-demontirat-borisov/#comment-24216 Sun, 06 Jun 2021 10:14:29 +0000 https://vihrogon.bg/?p=99821#comment-24216 И така трябва да стане!

]]>