Кирил и Мартина минаха границата във Фермата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии

Кадри видео БТВ
Изненада поднесе Стефан на започналия снощи дуел между него и Кирил. Никой не очакваше той да вземе и двете битки. Той надви съперника си Кирил на Арената и така поведе с 5:0 преди утрешната кулминация. Пред погледите на зрители, съфермери и отпаднали участници IT специалиста се събра и даде всичко от себе си, като показа на Кирил, че той не е непобедим. Последният епизод предизвика вълна от негативни коментари по отношение на Кирил и Мартина, които не спряха да обсъждат останалите, кой по-лош и недостоен за финала.

Киро не заслужава да бъде на финал той един невъзпитан ,мързелив нищо нее показал освен психически е тормозел Ваня.
Живка ходела , шушукака, влизала под кожата и ноктите даже на хората. А горката Мартина, тя през цялото време си седеше в ъгъла и мълчеше 😠Как не я срам да ги говори тези неща? Как може до последно да си показва злобата и лошотията. Всички видяхме как самата тя манипулираше през целия сезон и налагаше неините правила на обкръжението и от тъпи играчи. Жалко , много жалко , че ще е една от финалистките.
И как толкова много хора не ги харесват, и го виждат всички, и накрая ако ги набутат да са победителите, ще е много жалко за продуцентите.
Двамата подредиха дори личния живот на останалите отвън. Мартина си позволи дори да коментира личния живот на участниците извън „Фермата“.
„Такива тъпанари. Подлизурковци, я ги виж единият на 43 години, другият на 30 и още не е имал сериозна връзка. Другият на 40 години и то няма кой да заживее с него, човече“, коментира тя.
„Това ли бе, това няма кой да го издържи“ бе коментара на Кирил за Стефан.


Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Лични асистенти и хора с увреждания с повече пари от следващия месец
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари