„Капките“ приковават зрителите пред екрана

Блиц Новини

Кадри видео Нова ТВ

Новината за старта на новият сезон на „Като две капки вода“ зарадва феновете, които очакват с нетърпение новите участници и образите които ще имитират. Връщането на Димитър Рачков като водещ на формата, предизвика широко одобрение:

Само заради Рачков ще гледам този сезон. Може да оставите Хилда от журЕто за да е по-интересно между нея и Рачков. Миналия сезон беше слаб според мен. Рачков ви прави шоуто. Нищо лично.

Ма какво има да го мислите 😂 шоуто без Рачков е някакво друго шоу, не и капките 😀

Супер ,че ще води Рачков пак. Предаването не беше същото без него. Той си е лицето на формата

Много съвети и препоръки бяха отправени към продуцента и екипа на шоуто:

Ако разнообразите малко и песните, никак няма да е зле. Аман от тия песни в стил Ар ен Би и госпъл. Дайте нещо по-интересно, на повече езици, от повече държави. Да има по-интересни образи за имитация, а не само песни, в които участниците да печелят заради гласови данни. Все пак това е шоу за имитация, а не за музикални таланти.

Чакаме Ви с нетърпение! Ако може увеличете песните, за сметка на каламбурите между водещи и жюри. Хубава идея е певец, извън участниците да пее, превъплатил се в образ по негов избор или да бъде себе си.
Жюрито вече се измъчва да говори едни и същи неща с различни думи. Добре е да има и добронамерени критични изказвания. Участниците полагат невероятен труд и талант, но все пак понякога не се получава добре.
Водещите ни разсмиват, но и често ни заливат с нелепи импровизации. Трудно се пишат хумористични скечове, но дали няма подходящи вицове?

Любимото ми ШОУ се връща в ефир и много се радвам! За водещите, Геро и Рачков, за журито, без Фънки ще е блудкаво, той е солта и пипера на предаването! Лошото ченге, както казват във филмите, обо жавам ГО! С една дума, предаването е върхът! Забравям за болежки и претиснения, като го гледам! Чакам с нетърпение да започне!

Някои зрители въобще не са почитатели на забавното шоу и препоръчват алтернатива:

Изчерпахте се.Няма какво да се покаже.
Едно и също.
Ще има Сървайвър,ще е по-интересно от това.

В момента върви представяне на участниците и съвсем скоро от продукцията ще обявят неговия старт.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …