Кадиев завидя и се подигра на Деси Стоянова
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, БТВ, Незабавни статии, Преди обед, ТВ новини

кадър bTV
Водещата на „Преди обед” по bTV Десислава Стоянова получи наградата „БГ модна икона” в категорията „Телевизия”. Тя вероятно нямаше да се похвали с отличието на Академията за мода, но колегата ѝ Сашо Кадиев не само разгласи новината, но показа в ефир и самата статуетка, която беше връчена на колежката му.
Освен благодарностите, Деси не сподели почти нищо за отличието. Тя само отбеляза, че заслугата как тя и Сашо изглеждат в ефир не е тяхна лична, а на дизайнера Антония Йорданова.
Кадиев обаче използва случая от една страна да похвали колежката си за хубостта ѝ, но от друга напомни на всички, че Деси е „жена на средна възраст”. Стоянова запази самообладание при тези думи, макар че преди време призна, че най се дразни на коментарите на колегата си за възрастта ѝ.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,
