Ивка Бейбе ядосана на „ергенът“ Евгени
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадри видео инстаграм
Пианистът Евгени Генчев е обект на голям интерес към себе си и личния си живот след като три месеца си избира половинка в романтичното шоу „Ергенът“. Непрекъснато ги събираха и разделяха с избраницата му Валерия. Според феновете и на двамата дори не е имало нищо между тях, а единствено са си спазвали поетите договорни отношения с телевизията.
Инфлуенсърката и водеща на подкаст Ивка Бейбе успя да се закачи за него като се надяваше може би неговата популярност да увеличи лайковете и в интернет пространството.
Двамата осъществяваха общ проект и може би отношенията не са останали само професионални, но явно е било за кратко, след като Евгени предизвика такъв гняв у момичето.
В най-новото си кратко видео в Тик Ток Ивка признава, че колкото и да се опитва да си намери свестен мъж, отново е попаднала на токсичен човек визирайки музиканта.
Не допускайте да бъдете използвани, не допускайте да имате пчелички около вас, започна гневната си изповед отхвърлената дама. Не забравяйте, че любовта е когато човек ти дава целия свят и ти си целия свят за човека. А не когато съвпада с наратива му.
Ивка Бейбе разказа, че е заснела подкаст с Евгени, в който красноречиво се вижда, че отношенията им са повече от приятелски. Тя обаче не получава одобрение от него за излъчването му, което чака с месеци, а вместо той я игнорира и изпраща адвокатите си, които да я заплашат със съд.
От постовете й в социалната мрежа ставаше ясно, че нещо повече от приятелство свързва Ивка и Евгени. Междувременно обаче те не определяха точно какво се случва между тях. Евгени твърдеше единствено, че с Ивка той може да води смислени и дълги разговори. Идилията между двамата, макар и тайна, продължи доста кратко.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
