Ивана от „Сървайвър” разплака България с емоционалната си изповед
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии

кадър bTV
Когато останах сама на острова на изкуплението, научих за себе си колкото за всичките си 40 и… години, това призна по bTV отпадналата от надпреварата „Сървайвър” Ивана. Тя призна като своя основна грешка, че е започнала истински да играе едва на втория ден. „Признах, че някой не ми е приятен и това беше грешка”, коментира една от най-обсъжданите участнички в шоуто.
Да си сам – това е най-хубавото, което ми се случи, защото се спасих от интригите, добави Ивана. Тя призна, че е приложила професионалните си психологически умения върху другите участници.
Ивана разказа също, че нарочно не е мислела за опасностите, които са я дебнали, докато е била сама на острова. Тя съзнателно не поглеждала какви животни могат да я нападнат, за да не страхува. Условията, в които попаднах и трябваше да се справям сама, бяха много тежки, коментира Ивана.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Древна болест надига глава
Епохална караница между Ваня Григорова и Ники Василев при Карбовски
30 литра ракия годишно са крайно недостатъчни според хората
Хората питат: Страх или срам бяха причините Борисов да не отиде на консултации
Ядосаха Бойко Борисов с въпроси за боклука в София
