Илиян Василев за Слави: Добре, че не стана господар на държавата, късметлии сме
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
След вчерашната закана на Слави Трифонов си дадох сметка какъв късмет сме имали, че той не стана господар на държавата и на силовите структури.
Това пише в коментар в социалната мрежа Илиян Василев, бивш дипломат и активист в борбата срещу корупцията.
Просто пренесете тези негови думи, че ще разкрие и „възмезди“ дръзналия да разследва „неговия“ човек /ясно и за слепци е че въпросния „естет“ на чуждата мисъл му е много, много лично важен/, в едно бъдеще с тези хора, съсредоточили цялата власт в своите ръце.
Мисля, че с Борисов приключихме този тип „началници“, които вземат властта си директно от Началника. И с „естетиката“ на мисълта и поведението им.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари