Игри на волята се пренесе в Черешката
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Нова тв, Черешката на тортата
- Tags: "Черешката на тортата", готвачи, Иван Рълев, Игри на волята, участници, шеф Манчев

Кадри Нова ТВ
Героите от летните приключения на „Игри на волята“ се пренесоха в кухнята. Видяхме техните умения на арената, сега ще има надпревара за най-добър готвач. Първи в приключението се пуска шампионът от сезон 5 на най-екстремното риалити, зъботехникът Иван Рълев.
Той посрещна гостите в родния си град Симитли, у дома си, а менюто на което заложи бе само домашни и традиционни ястия от българската трапеза. Той сервира на компанията си домашна питка, омесена с помощта на баба му, два вида салати – домашна туршия и селска салата с домати, краставици, червен лук и сирене, разядката, която ще подготви включва маринован син домат и майонеза с цедено мляко, чесън и орехи. Основното също е сред любимите ястия на шампиона – задушени пържоли в гърне със зеленчуци и сланина, с гарнитура от запечени картофи с масло и чесън, а десертът – апетитни дюли с мед и панакота.

Рълев заложи на изцяло домашни продукти от градината и най-вече сезонни, с което направи впечатление на гостите си. Най-претенциозен се оказа Гатьо, това не харесва, другото не обича.
Иван е националист и много дървен. Той ще сготви това, което на него му харесва, изобщо не го интересува на ахората дали ще хареса. Ще си направи неговото меню, който доволен-доволен, който не е, пътя, чантата и за хляб. Така ласкаво се изказа за домакина неговия доскорошен опонент.
Зрителите обаче не се повлияха от мнението им. За тях Иван Рълев се справи прекрасно в кухнята, точно както и на арената.
Браво на Рълев! Представи се страхотно и изпълни идеята на шоуто да има линия в менюто, сезонни продукти и най-вече домашни.

Браво на Рълев, чудесно представяне. Но много изкуствено се държаха. Би трябвало да са свикнали с камерите. Все пак пак три месеца ги снимаха почти денонощно.
Браво Рълев, нормална вечеря в български дом, а и факт, че се труди сам 😊 Пустата дюля и то с панакота, ама карай. 😉 И домашно домашно, ама за домашен орех не бях чувала 😁 Благо традиционно благ, миската с претенция, типично като на миска 😁, Гатьо – право куме в очи, Оряшкова- все добро търси у хората 😊
Чудесни изненади 👌 Добър млад мъж, успех в професията и читави жени в живота му ✌️

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
