Играч на Ювентус в неделя беше на терена, в понеделник с коронавирус
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео Гонг
В неделния ден Сандро игра 83 минути при успеха над Парма с 4:1, като бе заменен от Джанлука Фработа в последните минути на дуела на „Алианц Стейдиъм”. В понеделник от италианския шампион Ювентус анонсираха, че бранителят Алекс Сандро е с коронавирус. Това е станало, след като левият бек е бил тестван, показвайки симптоми на вирус, пише Гонг.
Играчът вече е под изолация, съобщава клуба, а от Юве са в непрестанен контакт със здравните органи.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари