И Глория отмени концерта си
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
Отново музикалният бранш е един от най-потърпевшите, когато се налагат ограничителни мерки срещу Ковид. Потърпевша от случващото се и новите мерки в страната е Глория, която планираше голям концерт в Пловдив след броени дни.
Певицата е наляла стабилна сума за подготовката на спектакъла и за неговата реклама, а предвид новите мерки, ще се наложи да прежали тлъстата пачка и да чака по-добри времена за осъществяване на идеята си, пише Слава.
Примата на фолка се принуди да смени датата на концерта си от 7 септември за догодина – 7 юли, когато се очаква, че ковид вълната ще се е успокоила и ще имаме едно нормално лято, предвид тежката зима, която ни чака.
Глория трябваше да пее в града Под тепетата заедно с дъщеря си Симона Загорова и народният изпълнител Николай Славеев. Такъв успешен концерт имаха вече в Бургас, но пловдивчани ще трябва да чакат до юли догодина.
Кризата със сигурност ще удари и останалите й колеги, които изкарват прехраната си от участия от нощните клубове, които са най-уязвими при налагането на мерки.

Какво правим, ако получим фалшиво евро?
АСП: Помощите за месец декември 2025 г. ще бъдат изплатени в евро след 15.01.2026 г
Мира Добрева оплю любимеца на хиляди
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече
Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкционираният за корупция по Магнитски да ги уведоми дали ще ги бъде
„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”

Няма коментари