„Уикенд“: Приятелка на Андреа имала афера с Кобрата
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини
Представящата се за модел дама е имала кратка афера с Кубрат Пулев, докато той все още беше годеник на Андреа, съобщи „Уикенд“, твърдейки, че горещата клюка е от техни познати.
Именно Кобрата е причината за скандала между двете дами преди няколко години. Манекенката имала дързък флирт с боксьора под носа на чалга певицата, а в същото време се правела, че ѝ е близка приятелка. Двете били неразделни в продължение на 9 години, въпреки това моделката смело флиртувала с Пулев.
След като разбрала за симпатията, Андреа простила на Кубрат, но не и на приятелктата си. Двете развалиха дружбата си, а случайно или не, след края на връзката на боксьора и фолк певицата отново станаха неразделни. Сега Андреа и старата ѝприяателка пътуват по света заедно, пише още изданието.
Коя точно е приятелката четете в –
https://blitz.bg/sport/svezho

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари