Хотелите също поискаха да бъдат затворени
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
Според тях при положение, че са затворени ресторантите, спа центровете и зоните за спорт и рекреация, а изхранването на гостите е по стаите, никой няма да ги посещава.
Хотелиерите в Банско настояват да бъдат включени в заповедта на здравния министър, с която от днес се налагат нови ограничителни мерки, за да могат да кандидатстват за държавна помощ, съобщи БНР.
Хотелиерите в зимните курорти посочват, че сезонът за тях е приключил, а отново няма да получат никаква държавна помощ. Те смятат, че спрямо тях държавата проявява дискриминация през целия период на пандемията.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари