Коментари на: Хекимян пред „Дневник“: Сега имам възможност да взимам самостоятелни решения https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/ Сайтът на свободния дух Wed, 24 Mar 2021 10:20:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/#comment-23322 Wed, 24 Mar 2021 10:20:26 +0000 https://vihrogon.bg/?p=94974#comment-23322 В отговор на Ася Стойкова.

Хахаха

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/#comment-23321 Tue, 23 Mar 2021 18:57:12 +0000 https://vihrogon.bg/?p=94974#comment-23321 В отговор на Ася Стойкова.

Хекимян как да ти вярвам като ни набивате фалшивата американска демокрация …те си имат континент да си седат там а не да се мешат по целия свят дето не им е мястото….

]]>
От: Pufi https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/#comment-23318 Tue, 23 Mar 2021 16:33:38 +0000 https://vihrogon.bg/?p=94974#comment-23318 Нещо не ме кефиш, пич, сори!

]]>
От: Зерко https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/#comment-23315 Tue, 23 Mar 2021 12:53:46 +0000 https://vihrogon.bg/?p=94974#comment-23315 В отговор на Ася Стойкова.

Мила простака е непобедим .Хекимена кого ще сапунисва идиот а и кой му вярва на сапуна.

]]>
От: Ася Стойкова https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/#comment-23313 Tue, 23 Mar 2021 10:48:09 +0000 https://vihrogon.bg/?p=94974#comment-23313 Изключително удоволствие за мен е вашият професионализъм, който се вижда и от незрящите! През всичките години съм очаквала с нетърпение Сутрешния блок! Браво, оцениха ви по достойнство, но и Вие намерихте достойни вам заместници в лицата на златомир Йочев и Биляна Гавазова!

]]>
От: Ася Стойкова https://vihrogon.bg/hekimjan-pred-dnevnik-sega-imam-vazmozhnost-da-vzimam-samostojatelni-reshenija/#comment-23312 Tue, 23 Mar 2021 10:47:17 +0000 https://vihrogon.bg/?p=94974#comment-23312 Изключително удоволствие за мен е вашият професионализъм, който се вижда и от незрящите! През всичките години съм очаквала с нетърпение Сутрешния блок! Браво, оцениха ви по достойнство, но и Вие намерихте достойни вам заместници в лицата на златомир Йочев и Биляна Гавазова!

]]>