Гришо: Аз съм от Хасково, България, това никой не може да ми го отнеме
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил инстаграм
Григор Димитров коментира срещата срещу Доминик Тийм от осминафиналите на Аустрелиън Оупън. Българинът съжали, че няма да има публика по трибуните.
„Различно ще е, много по-различно. Винаги е хубаво да виждам знамената. Винаги го оценявам, но каквото е за мен, е и за другите. Аз съм от Хасково, България, това никой не може да ми го отнеме. Гордея се от този факт и с каквото мога да помогна или допринеса за града, винаги ще опитвам да дам това, което мога от себе си“, заяви Димитров.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари