Да така е.Срещу природата не трябва да заставаме. Тя е нашето спасение!
]]>Така е! Срещу природата не може и не трябва да заставаме! Тя ни е спасението!
]]>Слушай бе, омръзна ни с твойте щамове? Пак започваш с твойте заплахи. Ти освен за полицай за нищо друго не ставаш?
]]>Слушай бе, омръзна ни с твойте щам
]]>Милиардите, заедно с инструкциите?!?! До сега имах съмнения, че това нещо е нарочно пуснато, но с тези щамове… Егаси ВИРУСО он га че е професор, за година и нови щамове си направи???
]]>Не е така,всяка една професия е истинска.Какво значи да си я намерят,то много има работа та да си я намерят.Недейте така,сит на гладен не вярва.
]]>Да си намерят друга истинска работа а не келнери и дисководещи
]]>