Гала проговори за отношенията си с Ева: Никога не съм се карала или имала конфликт с Ева
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимки профили инстаграм
Доста неща се изписаха за отношенията между Гала и Ева Веселинова, след като Ева не се появи в новия сезон на „На кафе“. Досега Гала запази мълчание по въпроса вече два месеца, след като блондинката напусна предаването. Носеха се слухове, че двете се гледали на кръв в студиото и че водещата дълго време възнамерявала да изрита блондинката от шоуто.
„Никога не съм се карала или имала конфликт с Ева. Да, имали сме много спорове, защото мислим по различен начин. Не знам какво се случва с нея. Следя я какво качва в Инстаграм и от там се информирам. Когато се разделихме, от сърце й пожелах успехи и да върви по пътя, който си е избрала“, разкри Гала, пише Стандарт.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари