Гала пребори вируса, връща се в студиото
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео Нова ТВ
След вчерашното посещение на РЗИ в дома на Гала стана ясно, че тя вече се е излекувала COVID-19. Това съобщи самата тя в ефира на „На кафе” по Нова ТВ. Водещата все още работи от вкъщи и се включва онлайн в ефир.
Колегите й приеха с радост добрата новина и споделиха, че я чакат с нетърпение отново в студиото.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари