Коментари на: Гала отпразнува оздравяването си от коронавируса https://vihrogon.bg/gala-otpraznuva-ozdravjavaneto-si-ot-koronavirusa/ Сайтът на свободния дух Wed, 18 Nov 2020 09:24:57 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/gala-otpraznuva-ozdravjavaneto-si-ot-koronavirusa/#comment-21802 Wed, 18 Nov 2020 09:24:57 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87298#comment-21802 Много ви е голямо егото и Егоцентризма.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/gala-otpraznuva-ozdravjavaneto-si-ot-koronavirusa/#comment-21801 Wed, 18 Nov 2020 09:21:32 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87298#comment-21801 Укротете егото и Егоцентризма си.

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/gala-otpraznuva-ozdravjavaneto-si-ot-koronavirusa/#comment-21798 Wed, 18 Nov 2020 06:26:27 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87298#comment-21798 Сноби!

]]>
От: Цоева Василка https://vihrogon.bg/gala-otpraznuva-ozdravjavaneto-si-ot-koronavirusa/#comment-21789 Tue, 17 Nov 2020 14:37:15 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87298#comment-21789 Хората умират от глад, студ и мизерия, те седнали да ми показват Гала и Стефан, е хайде засрамете се де!

]]>
От: Ваня Вълчева https://vihrogon.bg/gala-otpraznuva-ozdravjavaneto-si-ot-koronavirusa/#comment-21783 Tue, 17 Nov 2020 12:53:03 +0000 https://vihrogon.bg/?p=87298#comment-21783 Много важно..

]]>