Фенове се разходиха из манастирското стопанство на „Фермата“
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка Шумски Mанастир Свети Архангел Михаил/ФБ
Шумският манастир „Свети Архангел Михаил“ е отворил врати за посетители, както се вижда от снимки на фенове на реалити формата „Фермата“. Мястото е достъпно за външни лица, тъй като предварителните записи на епизодите вероятно вече са приключили. Посетителите обикалят с любопитство мястото, което три месеца бе арена на битки.
От публикуваните снимки се вижда облагороденото с труда на участниците място. Има голям паркинг за автомобили и много места за отдих в градината около манастира.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари