Коментари на: Ева Веселинова: Спя спокойно вечер, защото не съм направила лошо на никого! https://vihrogon.bg/eva-veselinova-spja-spokojno-vecher-zashtoto-ne-sam-napravila-losho-na-nikogo/ Сайтът на свободния дух Wed, 09 Sep 2020 12:33:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Ганчо Маринов https://vihrogon.bg/eva-veselinova-spja-spokojno-vecher-zashtoto-ne-sam-napravila-losho-na-nikogo/#comment-20301 Wed, 09 Sep 2020 12:33:42 +0000 https://vihrogon.bg/?p=84556#comment-20301 Махнали са Ви,защото Ви завиждат! Типично за нашите ширини. Само напред и само така. Злобата няма почивен ден!

]]>