Махнали са Ви,защото Ви завиждат! Типично за нашите ширини. Само напред и само така. Злобата няма почивен ден!
Ева Веселинова: Спя спокойно вечер, защото не съм направила лошо на никого!
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка инстаграм
Почитателите на Ева Веселинова жалят за нейното отсъствие от екрана, след като на старта на новия сезон на „На кафе“ се видя, че тя не е сред избраните ко-водещи на Гала. На мястото на Веселинова видяхме синоптичките Гергана Малкоданска и Никол Станкулова.
По този повод Ева пусна дълъг пост в инстаграм, в които вместо да пожелае успех на досегашните си колеги, предпочете да обясни колко искрен и прям човек е и как останалите хора не могат да й простят това.
Прямите и искрени хора винаги носят една специфична и напълно естествена лекота, с която се носят из живота 🌊
✅ Спя спокойно вечер, защото не съм направила лошо на никого! Живея живота си така, че да помагам на колкото мога повече хора.
✅Не се подмазвам, не лицемернича и не се крия зад маската на дипломатичността.
❗Постигнала съм всичко със собствени усилия и не дължа нищо на никого, което ми дава огромно спокойствие и увереност.
✅ Винаги подхождам с добрина и усмивка, дори към хората, които не харесвам.
🌞И най-важното: Нося слънцето в сърцето си, а то неминуемо огрява всичко около мен 🌞
Ето това е свободата… Или поне аз така я разбирам 😊
А теб какво те прави свободен?
.

Какво правим, ако получим фалшиво евро?
АСП: Помощите за месец декември 2025 г. ще бъдат изплатени в евро след 15.01.2026 г
Мира Добрева оплю любимеца на хиляди
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Йорданка Христова за пръв път разкри, че има две внучки
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
