Ева Веселинова пред списание „9 месеца“: Приятелят ми е млад, красив българин, който ме обича
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил инстаграм
„Истината е, че приятелят ми е млад, красив българин, който ме обича и не се интересува от грозните писания. Той е прекрасен мъж – работи и се развива в своята професия. Бъдещият татко е добър човек, умен, мил, грижовен, любящ и ми помага страшно много, дори и в домакинската работа. Мога да разчитам за всичко на него. Сега е още по-внимателен, но и малко напрегнат“.
Това сподели Ева Веселинова пред списание „9 месеца“. Тя е категорична, че не живее с възрастен грък, пише Пловдив 24.
Пред изданието тя споделя, че с партньора си са си дали две години само за тях – за пътувания, за любов и свобода.
„И в един момент се почувствахме готови. Чувала съм да казват, че човек никога не е готов за това. Но не е така. Идва един момент, когато срещаш някого и си казваш – той ще бъде баща на децата ми!“
Бившата водеща при Гала разбира, че ще става майка за първи път в любимата си Гърция, където живеят членовете на нейното семейство.
Една сутрин обаче решава да си направи тест и вижда бледа втора чертичка. На следващата сутрин прави нов – отново положителен. Решава да съобщи новината на бъдещият татко по романтичен начин – на вечеря в ресторант, когато той отива до тоалетна, тя слага тестовете в кутия за бижута на масата. Мъжът първо се изпотил, после се разтреперил, а накрая я целунал. Най-голямата изненада обаче идва, когато тя отива на преглед и лекарят вижда не една, а две точици.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари