Ева Веселинова намекна за връщане в телевизията
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил инстаграм
Ева Веселинова успя да изплува от забравата, тегнеща над нея след Нова телевизия. Половин година след като остана без работа, тя по всяка вероятност ще се пробва в конкурентната bTV, пише в. „Уикенд“. Блондинката бе уволнена от „На кафе“ в края на миналия телевизионен сезон и до момента няма официално ново назначение. Преди дни обаче намекна, че скоро може да застане пред камерите.
Амбициозната бивша „Господарка на ефира“ отправи загадъчен знак към своите фенове, че наближава времето, в което те отново ще я гледат на екран. Тя публикува в социалните мрежа снимка, за която позира пред НДК, където все още се помещават редакциите и администрацията на bTV. И написа коментар към кадъра: „Когато откриеш пътя, животът винаги сменя посоката. А на теб нищо друго не ти остава, освен да даваш най-доброто от себе си“.
Вижте тази публикация в Instagram.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари