Елбетица се срина без Петър

Блиц Новини

Кадри БТВ: Елбетица се срина без Петър

Изглежда в края на приключението „Фермата“ отбор Елбетица изгубиха всички позиции, за които се бориха толкова време.

След напускането на Петър не съумяха да се стиковат, бяха свикнали да им се казва какво да правят и изведнъж получиха тази свобода, от която не съумяха да се възползват.

Жоро се чувства отговорен за това и на плещите му падна отговорната задача да побеждава и да съхранява  отбора.

Някак не успяват вече да побеждават и Канатица се възползваха от тази слабост като се концентрираха в битките и си отвоюваха доста привилегии, току в самия край.

След битката на малката арена си спечелиха на практика всички привилегии да избират формат на дуела, както и хората, които да участват в него – както от Канатица, така и от Елбетица.

Иван се обърна към Елбетица: Ако досега сте имали някакъв избор вече го нямате. Всичко решава противника.

Въпреки така създалата се ситуация и психически смачканите бивши съотборници на Петър, те въобще не се чувстваха така и то отново заради Коко:

Искам да благодаря на Елбетица, че те са ме оценили като силен играч, без да са ме виждали на арената.

Успех на всички, пожела и Лили и получиха искрени прегръдки от опонентите си.

Тази церемония беше спортменска, нямаше сърдити и обидени хора, видяхме двамата им дуелисти изправени, горди и съм сигурен, че Линда ще даде всичко от себе си, каза Коко след края на церемонията.

Още повече, че за този последен дуел продукцията връща отпадналите вече участници и в двата отбора и оградата между тях е съборена.

Това означава само едно – обединение на края на приключението.

Е,браво…изненадата още по-голяма…Сега да видим какви реакции ще има….и в двата отбора . Цирка ще е пълен…ей сега ще се види кой,кой е…

Както в живота, тези които най-много плюха…сега ще обърнат задниците, защото не се знае какво още им е приготвил живота…

Елбетица , сега ще покажат на Петър какъв добър отбор са без него 🤣🤣🤣. Снощи физиономията на Георги беше ….., чакам с голямо нетърпение да видя дали пак ще реагира така и ще почне ли да мрънка под мустак.

 

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …