Две момчета загинаха в катастрофа, единият шофирал
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
15 годишен неправоспособен младеж е управлявал колата.
Двама 15-годишни младежи загинаха тази нощ в катастрофа между селата Априлово и Марчино, съобщават от прокуратурата в Търговище. Още двама тийнейджъри – на 14 години, са ранени.
Инцидентът е станал малко преди полунощ. Зад волана на автомобила бил единият 15-годишен тийнейджър. При инцидента той и другият 15-годишен загиват на място. Жертвите са от село Априлово, пише Нова ТВ.
Двете 14-годишни момчета са получили фрактури на долни крайници, а едното има фрактура и на таза.
Окръжната прокуратура в Търговище води досъдебно производство. Според първоначалната информация, младежът, управлявал автомобила, сам е взел ключовете за колата. Предстои да бъдат направени редица експертизи, включително и за употреба на алкохол и/или наркотични вещества на всички лица от лекия автомобил.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари