Коментари на: Доц. Андрей Чорбанов: Твърденията, че няма групов имунитет са безумни https://vihrogon.bg/doc-andrej-chorbanov-tvardenijata-che-njama-grupov-imunitet-sa-bezumni/ Сайтът на свободния дух Sat, 04 Jul 2020 19:52:09 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/doc-andrej-chorbanov-tvardenijata-che-njama-grupov-imunitet-sa-bezumni/#comment-18610 Sat, 04 Jul 2020 19:52:09 +0000 https://vihrogon.bg/?p=81122#comment-18610 В отговор на Ниа.

Права сте,господина ги плещи без да се информира много,много. Спомням си в началото говореше по телевизиите,че трайноста на вируса е няколко часа,при положение,че вече в Китай са установили трайност до десет дни при различни повърхности.

]]>
От: Ниа https://vihrogon.bg/doc-andrej-chorbanov-tvardenijata-che-njama-grupov-imunitet-sa-bezumni/#comment-18585 Fri, 03 Jul 2020 13:58:09 +0000 https://vihrogon.bg/?p=81122#comment-18585 Господина да се информира по- добре.Първата група от 192-ма повторно заразени е установена в Ухан още в началото на епидемията,за което има официален доклад от болницата и всеки може да прочете.Тогава започват изследванията на антитела на тази група и се установява ,че нямат такива !

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/doc-andrej-chorbanov-tvardenijata-che-njama-grupov-imunitet-sa-bezumni/#comment-18583 Fri, 03 Jul 2020 11:20:30 +0000 https://vihrogon.bg/?p=81122#comment-18583 Съгласен съм с казаното по-горе, не вярвам в консперативни теории, но вярвам,че е човешка направа. Вярвам също и в медицината. Неможе да лекуваш болести с нанотехнология, и да се пречупиш пред един вирус ясен на земята отдавна. Някъде нещо издиша в потока на информация, няма връзка от А до В.

]]>
От: То се знае https://vihrogon.bg/doc-andrej-chorbanov-tvardenijata-che-njama-grupov-imunitet-sa-bezumni/#comment-18578 Thu, 02 Jul 2020 23:42:07 +0000 https://vihrogon.bg/?p=81122#comment-18578 Този вирус е патентован, което ще рече, че някой изка да печели пари от него!
Целта на вируса е да удари слабия организъм ( старци,хронично болни), с други думи лошия (ненужен) материал. Кое правителство не би дали милиони за да се отърве от този “лош материал”.
Значи, че утре и ти като остарееш те чака същия този вирус, който сега живее в теб, но те оставя за сега на мира!
Така сложиха граница на възрастта.
И какво сега… няма смисъл от пенсионно осигуряване по простата причина, че няма да стигнеш до пенсия.

]]>