Дете се удави в язовир пред очите на братчето си
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка pixabay
Две деца на 8 и 9 години са отишли до язовир, като по-малкото е влязло във водата и се удавило, съобщи МВР в Хасково.
Сигнал за удавянето в язовира в землището на село Остър камък е бил подаден вчера в 15,32 часа в РУ Харманли.
Екипи са претърсили водоема в местността „Дядо Тодоровата чешма“ и в 18,40 ч. детето от Любимец е било намерено и извадено.
По първоначални данни се е установило, че заедно с 9-годишния си брат са били до язовира. По-малкият влязъл във водата и потънал.
Образувано е досъдебно производство.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари