Никога той и майка му не са ми били симпатични. Дължат се така, сякаш БТВ е тяхна собственост.
Деси Стоянова подложи Сашо Кадиев на упреци в ефир
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини, Незабавни статии

кадър bTV
Водещият на „Преди обед“ Александър Кадиев беше подложен на поредица шеги и упреци в ефир за това, че е много щедър, но само на приказки и почти никога не си спазва обещанията си за подаръци и почерпки. Темата отвори гостът в студиото Ради Георгиев. „Чакаме почерпка от понеделник“, напомни на Кадиев PR-специалистът, който утре ще се появи за последно в ефир като коментатор в предаването.
„Много е голяма опашката от чакащи. Направо съм като зелен коридор“, отговори водещият.
Тук се намеси и Деси Стоянова, която направо закопа с ефирния си партньор с напомнянето, че още си чака подаръците, които Сашо ѝ бил донесъл от ваканцията си в Пунта Кана. Кадиев беше там преди месец.
Позасрамен от закачките, водещият каза, че утре ще почерпи гостите си в ефир. Това обаче предизвика нова вълна от смях и шеги, защото се оказа, че Деси пак няма да усети от щедростта на сина на Катето Евро. Точно утре тя ще е край морето за ден, както разкри самата тя – в Кранево. „Ето, изчака да я няма, за да почерпи само двама, а не трима“, коментира през смях актрисата Албена Павлова.

„Лъвицата “ Пекин обвини Алекс за поредната загуба в “Игри на волята”
Климатологът Симеон Матев: Сиромашкото лято тепърва ще дойде
Обстановката над страната тепърва ще се усложнява
Синоптик: Идва затопляне, но за кратко
От днес 620,20 евро минимална заплата
Нинова нахока Румен Радев
