Блиц Новини

кадри bTV: Чефо плаче: Страшна участ го застигна след угасването на факела в Сървайвър

Влогърът Чефо загуби дуела с Тино и факелът му беше угасен, но както зрителите вероятно са се досетили, с това играта му във „Сървайвър“ не приключва. „За мен е чест, че 43 дни страдах и живях в лишения с тези две племена“, коментира той преди да се раздели с червените и сините, от които в различни етапи на играта беше част.

Но уви, неговите страдания май тепърва започват. Чефо беше изпратен на Острова на отшелника, където го чакаше Божана. При това не просто в обичайното си състояние, а останала сама, без да има дни наред на кого да надува главата с постоянното си говорене. Да не говорим, че изолацията сигурно още повече е засилило злобата и желанието за отмъщение на тези, които смята за свои основни врагове – Благо Джизъса и Едис Пала.

Реакцията на влогъра при вида на подскачащата край него Божана беше повече от показателна: „Това е някаква шега!“, първо простена, а после почти проплака той. Зрителите пък проявиха пълно разбиране към очевидния му шок от това, което му се случва.

Макар и да не се сдоби с много фенове в „Сървайвър“, масово се коментира, че оставането му в играта с цената на общуване на четири очи само с необузданата Божана, е не помилване, а наказание за Чефо:

„Онази лудата, евтина и неподдържана алкохоличка ще побърка момчето сега на този самотен остров… Направо ще преплува до Тринидад и Тобаго или пък до Антигуа и Барбуда, само и само да не е с този енергиен вампир!!!“

„На Чефо после ще му трябва психоаналитик, човека 40 дена се опитва да изгони Божана и накрая на самотен остров с нея.  Стоицизмът няма да му стигне за тая кармична шега“.

„На самотен остров с Божана…. Горкият човек, сигурно му идва да преплува Атлантика до Бг.“

Естествено, не трябва да се забравя, че образованието и първата професия на Стефан Попов – Чефо е актьорството. Така че цялата изненада от повторната среща с Божана, след като уж тя излезе от играта, може би е само постановка. Това, че тя е извадена на Острова на отшелника, беше веднага разгадано от отбора на сините, от които Чефо беше част преди отпадането му.

Зрителите обаче недоумяват защо Божана беше оставена  на острова си без изобщо да бъде показана какво прави във времето в изолация.

Според тях това е най-малкото пропуск, а по-подозрителните виждат в отсъствието ѝ поредно доказателство, че финалът на „Сървайвър“ е нагласен и тя е част от уговорката.

Блиц Новини
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Бетон, прах, дупки по улиците, липсващи тротоари, изчезнали зелени площи. Защо за десетки хиляди българи, които живеят в зони с интензивно строителство, подобен пейзаж се оказва всекидневие? Отговорите очаквайте в „Темата на NOVA” тази събота. Журналистът Деница Суруджийска и операторът Георги Георгиев се връщат чак към годините след Освобождението, за …

Блиц Новини
Smart Face превзема София и Пловдив с добро

Smart Face превзема София и Пловдив с добро настроение и колоритни образи Не пропускайте новите два епизода на забавната игра в четвъртък и петък от 20:00 ч. по NOVA 4 юни 2026 г., гр. София. Smart Face се впуска в ново търсене на ентусиасти, готови да изпитат интуицията си в …

Блиц Новини
Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите

Новият български сериал „Дъждът оставя следи“ спечели зрителите Премиерната поредица на NOVA е гледана от над една четвърт от зрителите 28 май 2026 г., гр. София. NOVA представи най-новия български сериал „Дъждът оставя следи“, който снощи отведе зрителите в мистични кътчета на Рилския манастир. Неразгадано убийство от близкото минало пресече …