Коментари на: Борисов: Вече не нося телефони, сутрин снимам чекмеджета https://vihrogon.bg/borisov-veche-ne-nosja-telefoni-sutrin-snimam-chekmedzheta/ Сайтът на свободния дух Fri, 03 Jul 2020 13:15:12 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Недялка Петроваnedyalka581130@gmail.com https://vihrogon.bg/borisov-veche-ne-nosja-telefoni-sutrin-snimam-chekmedzheta/#comment-18584 Fri, 03 Jul 2020 13:15:12 +0000 https://vihrogon.bg/?p=81166#comment-18584 но хората искаха "доверие".....]]> Т. Атанасова, с най-добри чувства, че казахте, че ние сме виновни, когато скачахме и до пуснахме всичко това да се случи😥но хората искаха „доверие“…..

]]>
От: Т. Атанасова https://vihrogon.bg/borisov-veche-ne-nosja-telefoni-sutrin-snimam-chekmedzheta/#comment-18582 Fri, 03 Jul 2020 09:35:49 +0000 https://vihrogon.bg/?p=81166#comment-18582 Само в България търпим да ни управляват и да ни се
подиграват дебелокожи мошеници. Ние ги докарахме, когато скачахме по площадите, а сега децата ни страдат.

]]>