Коментари на: Борисов: Страната ни е единствената в ЕС, чийто дефицит няма да надвишава 3% от БВП през 2020 г https://vihrogon.bg/borisov-stranata-ni-e-edinstvenata-v-es-chijto-deficit-njama-da-nadvishava-3-ot-bvp-prez-2020-g/ Сайтът на свободния дух Sun, 08 Nov 2020 11:14:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Анонимен https://vihrogon.bg/borisov-stranata-ni-e-edinstvenata-v-es-chijto-deficit-njama-da-nadvishava-3-ot-bvp-prez-2020-g/#comment-21552 Sun, 08 Nov 2020 11:14:25 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86665#comment-21552 В отговор на Стоян Минков.

Едва преживяваш ти ! Потърси причините за положението в което се намираш в себе си !

]]>
От: Илиев https://vihrogon.bg/borisov-stranata-ni-e-edinstvenata-v-es-chijto-deficit-njama-da-nadvishava-3-ot-bvp-prez-2020-g/#comment-21520 Fri, 06 Nov 2020 20:54:17 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86665#comment-21520 Не знам за вас, но аз мисля, че действа като диктаторите

]]>
От: Стоян Минков https://vihrogon.bg/borisov-stranata-ni-e-edinstvenata-v-es-chijto-deficit-njama-da-nadvishava-3-ot-bvp-prez-2020-g/#comment-21519 Fri, 06 Nov 2020 20:30:25 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86665#comment-21519 Б. БОРИСОВ, най-добрият УПРАВЛЕНЕЦ на прехода!

]]>
От: Анонимен https://vihrogon.bg/borisov-stranata-ni-e-edinstvenata-v-es-chijto-deficit-njama-da-nadvishava-3-ot-bvp-prez-2020-g/#comment-21475 Thu, 05 Nov 2020 16:27:15 +0000 https://vihrogon.bg/?p=86665#comment-21475 Абе къв връх къв Али баба та ние сме най мизерната страна и едвам преживяваме

]]>