Борисов си играе с куче, докато депутатите го чакат в парламента
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео ФБ/Бойко Борисов
Премиерът в оставка вече е в къщи след като претърпя операция на коляното и бе изписан днес. Продължението на сериала е игра с домашен любимец. От кадрите се вижда, че вече не му е необходима патерица за да се придвижва след направената операция.
Припомняме, че депутатите извикаха премиера в оставка на изслушване в парламента, но два дни преди това стана известно, че той ще бъде опериран, а сега освен в отпуск е и в болничен.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари