Коментари на: Борисов: Ще удържим пандемията с усилено ваксиниране https://vihrogon.bg/borisov-shte-udarzhim-pandemijata-s-usileno-vaksinirane/ Сайтът на свободния дух Wed, 10 Feb 2021 12:33:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Марина https://vihrogon.bg/borisov-shte-udarzhim-pandemijata-s-usileno-vaksinirane/#comment-22899 Wed, 10 Feb 2021 12:33:36 +0000 https://vihrogon.bg/?p=92397#comment-22899 КЪМ „Борисов: Ще удържим пандемията с усилено ваксиниране“

С кои ваксини, на Астра Зенека, които не са ефективни за над 2 млн. възрастни българи?

Договорирайте ваксини за тези хора, но ВЕКТОРНИ, на „ЯНСЕН“ И „СПУТНИК“/
УНГАРИЯ СИ ГИ ВНЕСЕ И ИМУНИЗИРА ВЪЗРАСТНИТЕ ХОРА!

НАПРАВЕТО ГО И ВИЕ!

]]>