Борисов подаде оставка
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео ФБ
В съответствие с чл. 111, ал. 3 от Конституцията ръководеното от премиера Борисов правителство ще продължи да изпълнява функциите си до избирането на нов Министерски съвет и ще осъществи приемственост в управлението.
На основание член 111, ал. 2 от Конституцията на Република България министър-председателят Бойко Борисов подаде пред новоизбраното 45-о Народно събрание оставка на ръководения от него Министерски съвет. Писмото на премиера Борисов, с което подава оставката на кабинета, беше депозирано днес до председателя на Народното събрание чрез деловодствата на двете институции. Това съобщиха от правителствената пресслужба, цитирани от Нова ТВ.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари