Борисов от изписването: Народа ме иска, как ще се оттегля, ИТН са бъзливци
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео ФБ
Това заяви премиерът в оставка и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов. Той говори пред болницата, в която преди 2 дни беше опериран, а днес го изписват.
Парламентът да вземе решение за Щаба. Да гласуват със същия състав ли ще е или с нов. Министърът за една минута може за подпише.
„Странно ми е как „Демократична, България”, уж дясна партия, са на практика най-левите в момента. Готови са без никакви претенции за нищо да подкрепи Слави Трифонов”, заяви Борисов.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир

Няма коментари