Борисов: Още поправям щетите от комунистите
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
Вечна памет на жертвите на комунистическия режим!
Преди 76 г. така нареченият „Народен съд“, който нито е народен, нито е съд – дава началото на един от най-черните процеси в нашата история. Нелегитимен, примитивен и политически контролиран, той ликвидира физически част от елита на нацията.
Това написа Бойко Борисов в социалната мрежа по случай Деня за почит към жертвите на комунизма.
Безспорно – хилядите жертви са най-болезнената, но не и единствената последица от комунистическия режим. Нелегитимен, примитивен и политически контролиран, той ликвидира физически част от елита на нацията. За съжаление, все още има гласове, че този престъпен акт е „необходимо и неизбежно правосъдие“, добави премиерът.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари