Борисов оцеля. Вотът на недоверие е неуспешен
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

И при петия вот на недоверие срещу правителството, внесен от БСП, кабинетът „Борисов 3“ оцеля.
За падането му гласуваха 102 народни представители от БСП и ДПС.
Кабинетът беше подкрепен 124-ма народни представители от ГЕРБ, ОП и „Воля“.
Независимите депутати гласуваха с „въздържал се“.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
„Дом върху дом“ в „Темата на NOVA“ на 20 юни,

Няма коментари