Борисов неочаквано за Трифонов: Най-талантливият и най-добрият водещ на политически предавания
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Кадър видео ФБ
„Дали ни е страх от служебно правителство? Страх ме е само от Господ. Партиите, които сме избрани, няма да проявим мъдрост, ако не направим правителство. Безспорно Слави Трифонов е най-талантливият и най-добрият изпълнител и водещ на политически предавания за последните 30 години.
На тези избори ГЕРБ го победи с 200 хиляди гласа – това е неочакван успех дори за мен. Колко години в най-гледаното време на bTV господин Трифонов водеше политически предавания?
Повече от десетилетие всяка вечер тежък хейт по управлението, по Плевнелиев, по мене, по всички без – вие проверете кои! Така че не е случайно и появяването му на политическата сцена, и резултатът му и това, че трябва да си поеме отговорността!“. Това заяви Бойко Борисов пред журналисти преди минути.

Ники Василев: България постави световен рекорд с еврото, а никой не говори за това
Какво правим, ако получим фалшиво евро?
Георги Тошев се разграничи категорично от Венета Райкова
Калин или Ивайло ще си тръгне от “Игри на волята”
Цвети от „Хелс китчън“ обвини Патрицио в насилие
Борисов за бюджет 2026: За пенсионерите над милиард повече

Няма коментари