Борисов: Излизаме от пандемията с работеща икономика скоро
- By : Eкип на Вихрогон.бг
- Категория: Блиц Новини

Снимка профил ФБ
Над 6000 работни места са запазени в област Кърджали благодарение на мярката 60/40 и фирмите в района са подпомогнати с общо с 13 милиона лева. Икономическите мерки дават резултат и помагат на бизнеса не само да оцелее в пандемията, но и да се развива. С ваксинацията, с усилията на лекарите и на обществото и с работеща икономика скоро ще излезем от пандемията.
Това заяви премиерът Бойко Борисов на посещение в завод за хидравлика в Кърджали.
„С 5 милиона лева сме подкрепили този завод, произвеждащ хидравлика. Затова нито един работник не е освободен, даже веднага могат да назначат още 150 души. Ето това сме направили с антикризисните мерки, за които са дадени вече няколко милиарда. Те влязоха в подобни компании, запазвайки работните места, а и конкурентоспособността“, каза министър-председателят.

Smart Face превзема София и Пловдив с добро
Smart Face отбеляза успешен старт по NOVA
Зрителите пометоха шоуто „Звездите в нас“
Златимир Йочев се разплака от щастие в ефир
БТВ на живо

Няма коментари