Коментари на: Борисов: Броят на оздравелите вече е много. На 14-ти пускаме градини и ясли. Отваряме всичко на 21 декември https://vihrogon.bg/borisov-brojat-na-ozdravelite-veche-e-mnogo-na-14-ti-puskame-gradini-i-jasli-otvarjame-vsichko-na-21-dekemvri/ Сайтът на свободния дух Mon, 07 Dec 2020 12:41:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4