Коментари на: Борисов: Аз съм единственият българин бил два пъти на камината в Белия дом https://vihrogon.bg/borisov-az-sam-edinstvenijat-balgarin-bil-dva-pati-na-kaminata-v-belija-dom/ Сайтът на свободния дух Mon, 21 Jun 2021 05:50:33 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.9.4 От: Боцкцо https://vihrogon.bg/borisov-az-sam-edinstvenijat-balgarin-bil-dva-pati-na-kaminata-v-belija-dom/#comment-24475 Mon, 21 Jun 2021 05:50:33 +0000 https://vihrogon.bg/?p=100705#comment-24475 Не спряха ли медийните изяви на Бокич

]]>
От: IVAN JKNTCHEV https://vihrogon.bg/borisov-az-sam-edinstvenijat-balgarin-bil-dva-pati-na-kaminata-v-belija-dom/#comment-24470 Sun, 20 Jun 2021 16:34:42 +0000 https://vihrogon.bg/?p=100705#comment-24470 2 PATI NA KAMINATA NA BELIJA DOM, tretija pat na kaminata v pandiza

]]>